pronájem automobilů v USA, pronájem automobilů v Kanadě

Pronájem automobilů v USA a Kanadě

CK Profi Trips nabízí nejlepší ceny pronájmu automobilů v USA a Kanadě. Pronájmy nabízíme pouze u renomovaných autopůjčoven. Základem je spolupráce s půjčovnou Alamo a dále u každé poptávky rezervace ověřujeme nabídky pronájmu automobilů od amerických velkoobchodníků, se kterými CK Profi Trips spolupracuje, a kteří mají velmi často akční ceny na různé kategorie automobilů. Výsledná cena pro klienta je tak nejnižší možná.

Nabízíme pronájem automobilů v USA a Kanadě se společností Alamo Rent a car, která byla založená již v roce 1 974 a patří mezi největší a nejkvalitnější autopůjčovny v USA i Kanadě.

Na pronájem u společnosti Alamo potřebujete národní řidičský průkaz, mezinárodní řidičský průkaz a platnou kreditní kartu. Pokud Vám je pod 25 let, tak je výpůjčka možná za příplatek. Naopak tyto rezervace nemohou využít držitelé řidičských průkazů ze států  USA a Kanady.

Po rezervaci obdržíte od Profi Trips konfirmační voucher a na místě v půjčovně sepíšete smlouvu.

U společnosti Alamo se můžete vyhnout čekání ve frontě, které se často tvoří v autopůjčovnách na hlavních letištích. Stačí se předregistrovat na adrese:https://www.alamo.com/en_US/checkIn.html a a na místě si můžete sami vytisknout smlouvu a jít k Vašemu vozu.

Ceny jsou koncipovány tak, že na místě už není potřeba nic doplácet, pokud nebudete chtít využít jakékoli dodatečné pojistky. Profi Trips není zodpovědná za jakékoli možné příplatky, které se klient sám sjedná na místě s autopůjčovnou. Všechny možnosti Vám vysvětlíme před provedením rezervace. Kalkulaci pronájmu Vám zašleme obratem. 

 

U některých poboček společnosti Alamo si můžete sami vybrat auto jaké chcete ve Vámi zarezervované kategorii. Na snímku je nabídka kabrioletů na pobočce Alamo na letišti v Miami.

Poptávka na vypůjčení automobilu

Jméno a příjmení:
E-mail:
Kontaktní telefon:
Váš věk v době půjčení automobilu:
Datum vypůjčení:
Čas vypůjčení:
Datum vrácení:
Čas vrácení:
Místo vypůjčení:
Místo vrácení:
Kategorie vozu:
Prosím popište:
Opište znaky z obrázku: