Zájezd s odborným zemědělským programem na Madeiru.

Zájezd s odborným zemědělským programem na Madeiru.(25.10 - 1.11.2021)

Navštívíme jedinečný ostrov Madeira, známý příjemným klimatem, jedinečnou krajinou, pohostinností a výbornou gastronomií. Ubytování je v kvalitním a příjemném **** hotelu včetně polopenze a vybraných obědů. Během odborného programu se seznámíte se specifikami zemědělské produkce na ostrově.

Termín:  25.10.2021.–  1.11.2021

Doba pobytu na místě: 7 nocí

Kód zájezdu: PT 251021

 

 

Program zájezdu:

 

 

25.10.2021  Odlet z Prahy do Funchalu. Po příletu transfer do hotelu Golden Residence (****), večeře na hotelu, relaxace.

 

26.10. Po snídani prohlídka centra Funchalu, pak odjezd lanovkou na Monte, kde bude následovat prohlídka zahrad Monte Palace Tropical Gardens, které byly založeny už v 18. století a patří k nejkrásnějším zahradám na ostrově. Pro zájemce bude možné sjet zpět do města na dřevěných saních (vstup není v ceně), odpoledne relaxace na hotelu. Večeře v typické madeirské restauraci s místními folklórními tanečníky.

 

27.10. Prohlídka zemědělské firmy GESBA, která je hlavním producentem banánů na ostrově. Uvidíte celý proces, pěstování certifikaci, balení i expedici, dále pak exkurse v Barbeitos Wine Company, spojená s degustací vína.  Po obědě v místní restauraci navštívíme organické pěstitelské centrum – Faja dos Padres a banánovou plantáž v Ponta del Sol. Návrat do hotelu odpoledne, večeře v hotelové restauraci.

 

28.10. Volný den k relaxaci nebo samostatným procházkám. Fakultativně možnost čtyřhodinové prohlídky ostrova ve vozidlech s pohonem 4x4 kdy budete mít možnost projet po nezpevněných silnicích do vzdálenějších vesnic a i až do výšky 1 200 m.n.m. Večer večeře v hotelu.

 

29.10. Po snídani odjezd na severní část ostrova, návštěva firmy Engenhos do Norte, která pěstuje a zpracovává cukrovou třtinu a dodnes používá originální stroje. Seznámení se s výrobou medu a rumu, ochutnávka těchto produktů.  Díle pak cesta po pobřežní silnici do rybářské vesnice Cámara de Lobos, prohlídka nejvyššího mysu v Evropě a druhého nejvyššího na Světě – Cabo Giráo ve výšce 580 metrů nad mořem. Dále průjezd scénickou cestou, ze které je možné za jasného počasí vidět severní i jižní pobřeží ostrova. Poblíž Porto Moniz cesta vede podél levád, které jsou známé historické zavlažovací kanály. Po obědě v Porto Moniz cesta po horské silnici ve výšce až 1 400 m.n.m. zpět do hotelu ve Funchalu. Večeře v hotelové restauraci.

 

30.10. Po snídani odjezd do Camacha, které je centrem místního folklóru a známé zejména různými výrobky z proutí. Pak pokračování ke třetímu nejvyššímu vrcholu na ostrově Pico de Areeiro – 1 810 m.n.m. Po příjezdu do Ribeiro Frio, známým bujnou vegetací s endemickými druhy návštěva farmy na pstruhy. Pro zájemce možnost krátké procházky podél levád. Přejezd přes Santanu, známou svými trojúhelníkovými domečky a pitoreskními zahradami, které naleznete na mnoha pohlednicích z ostrova. Po cestě do Porto da Cruz se otevře krásný výhled na údolí s impozantním skalním útvarem Peňha d´Áquia. Přes Machio návrat do Funchalu.

 

 

31.10. Volný den k relaxaci, pro zájemce fakultativně středně náročný trek na útes Sao Laurenco.

 

1.11. Po snídani volno a odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy

 

 

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji: 45 600

 

Cena zahrnuje: leteckou přepravu v turistické třídě po trase Praha – Funchal – přímý let se společností Smartwings včetně 1 odbaveného zavazadla,  ubytování na 7 nocí ve **** hotelu Golden Residence  včetně snídaní, 7 večeří (nápoje se doplácejí na místě), 4 obědy včetně vybraných nealkoholických nápojů (alkoholické nápoje se platí na místě), transfery v zájmu zájezdu privátním minibusem nebo autobusem – dle velikosti skupiny, služby Česky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu, testování vína dle itineráře, vstupy na atrakce a oborné programy, uvedené v itineráři. Cena zahrnuje i pojištění léčebných výloh s ERV., včetně případných výloh na onemocnění COVID 19.

 

 Cena nezahrnuje:  nápoje k večeřím – doplácí se na místě dle výběru klientů, pro zájemce poplatek za sjezd do města na dřevěných saních.

Webové stránky jednotlivých hotelu: https://www.goldenresidencehotel.com.pt/hotel/

 

Předběžná registrace na zájezd probíhá do 15.9.2021, pak budou rozeslány přihlášky.

 

Můžete se zaregistrovat zde: www.profitrips.cz/madeira      

 

 

 

Předběžná nezávazná registrace na zájezd probíhá do 15.9.2021, pak budou rozeslány přihlášky. Můžete se zaregistrovat odesláním následujícího formuláře:

Zájezd s odborným zemědělským programem na Madeiru.

Kód zájezdu: PT 251021
Datum odjezdu: 25.10.2021
Datum příjezdu: 1.11.2021
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:
Kontaktní telefon:
Adresa
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Objednávám fakultativní akce
Poznámka:
Při fakturaci na firmu
název firmy a IČO:
Přidat další účastníky
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Opište znaky z obrázku: