Cestovní kancelář Profi Trips s.r.o.
 

Cesta
pro zemědělce do Kanady na Outdoor Farm Show 2019

Cesta pro zemědělce do Kanady na Outdoor Farm Show 2019

Na základě kladných ohlasů klientů, kteří se zúčastnili tohoto zájezdu v loňském roce, nabízíme i letos tento atraktivní zájezd pro zemědělce na Outdoor Farm Show 2019 - největší výstavu zemědělské techniky a technologie pod širým nebem v Kanadě. Navíc se seznámíte s postupem výroby slavného javorového sirupu, navštívíte nejznámější zemědělský trh v Kanadě, prohlédnete jednu z nejvíce oceňovaných farem za produkci a prodej embryí v provincii Quebec a setkáte se se zástupcem Svazu zemědělských producentů. Seznámíte se s podmínkami výroby světoznámého ledového vína na vinicích poblíž Niagara Falls, navštívíte dealera značky John Deere i ovocnářskou farmu v Quebecu. Kromě toho si prohlédnete Montreal, Quebec City, Ottawu, Toronto i Niagara Falls.

Program zájezdu

3.9.2019

Odlet z Prahy do Montrealu, po příletu transfer do hotelu, odpočinek po cestě. Nocleh v Montrealu.

4.9.

Prohlídka Montrealu, zahrnující staré město, Olympijský komplex a největší farmářský trh v Kanadě – Jean Talon Market. Oběd v restauraci v centru Montrealu. Odpoledne návštěva institutu UPA  v Quebec City (Svaz zemědělských producentů provincie Quebec), kde budete seznámeni s činností této organizace. Pak odjezd do hotelu směr Quebec City, večeře po cestě. Ubytování v hotelu u jezera poblíž Quebec City.

 

5.9.

 Dopoledne prohlídka města Quebec, včetně vodopádů Montmorancy, oběd bude na farmě na javorový sirup - Sugar Shack, který je nejunikátnějším produktem provincie Quebec. Seznámení se způsobem produkce a sklizně. Odpoledne návštěva zeleninové a ovocnářské farmy na ostrově Onesime Pouliot Farm, která  patří k největším pěstitelům jahod v Kanadě. Večeře v typické restauraci v historické části Quebec City. Nocleh na stejném místě.

6.9.

Ráno odjezd směr hlavní město Kanady – Ottawa. Po cestě návštěva mléčné farmy Ferme Jacobs, která získala celou řadu ocenění za chov skotu a patří mezi nejvíce oceňované farmy za  produkci  a prodej embryí. Dále navštívíme dealera značky John Deere. Večeře a ubytování v Ottawě.

7.9.

Dopoledne prohlídka historické budovy parlamentu v Ottawě a farmářského trhu, po obědě odjezd do Toronta, po cestě plavba „1000 Ostrovů“ po řece Sv. Vavřince. Večeře poblíž hotelu směr Toronto.

8.9.

Dopoledne prohlídka centra Toronta, včetně návštěvy Hockey Hall of Fame, kde se můžete vyfotit se slavným Stanley Cupem, volno v centru města. Odpoledne přejezd na Niagara Falls, po příjezdu možnost fakultativního  letu helikoptérou nad Niagara Falls. Po ubytování v hotelu, který je v pěší vzdálenosti vodopádů, bude následovat společná pěší procházka k Niagara Falls. Volný večer u vodopádů.

9.9.

Dopoledne plavba lodí společnosti Hornblower pod vodopády. Oběd v panoramatické restauraci s výhledem na vodopády. Odpoledne prohlídka romantického městečka Niagara on The Lake, testování vína u lokálního producenta, nákupy v outletovém centru na Niagara Falls. Večeře v restauraci v Niagara Falls.

 

10.9.

Návštěva největší výstavy zemědělské techniky pod širým nebem v Kanadě Outdoor Farm Show  2019 poblíž města Woodstock,na které strávíme 5 hodin. Odpoledne transfer na letiště do Toronta a odlet do Prahy.

11.9.

 Přílet do Prahy.

Termín a cena:

Datum odletu 
Kód zájezdu 
Cena
3.09.2019 PT030919 59 980  Kč

 

Minimální účast: 20 klientů

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 13 600 Kč

Fakultativní let helikoptérou nad Niagarskými vodopády (cca 10 min): 2 580 Kč na osobu

Vyřízení elektronické autorizace vstupu do Kanady ETA , včetně poplatku: 500 Kč na každou žádost.

Příplatek za pojištění storna zájezdu při stornu ze zdravotních důvodů u ERV: 1 800 Kč

Cena zahrnuje:

  • Leteckou dopravu s renomovanou leteckou společností v turistické třídě včetně tax
  • Vstup na veškerý odborný program a prohlídky, uvedené v programu
  • 7 x ubytování na dvoulůžkových pokojích včetně snídaní v hotelech, odpovídajících min *** kategorii (Holiday Inn a podobné)
  • Dopravu autobusem
  • Služby česky mluvícího průvodce CK Profi Trips po dobu pobytu v Kanadě
  • Pojištění léčebných výloh od ERV, produkt „Sbaleno za poznáním Svět“
  • Spropitné místnímu řidiči
  • 7 snídaní, 5 obědů (dne 8.9. a 10.9. není zahrnutý oběd, který si klienti koupí sami v rámci návštěvy výstavy a pří volnu v centru Toronta), 5 večeří. K obědům a snídaním jsou zahrnuté nealko nápoje (Coca Cola, Sprite a podobné), ke snídaním káva nebo čaj.

Cena nezahrnuje:

 

  • Vše co není vyjmenováno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Vyřízení elektronické cestovní autorizace (ETA) pro vstup do Kanady

Doplňující informace a odpovědi na případné dotazy rádi poskytneme na tel.: 605 256 658 nebo e- mailu: info@profitrips.cz.

V případě zájmu o tuto cestu prosím vyplňte formulář níže, zašleme Vám přihlášku. Pokud bude cesta fakturována na firmu, napište prosím do poznámky jméno firmy a IČO.

Cesta pro zemědělce do Kanady na Outdoor Farm Show 2019

Kód zájezdu: PT 030919
Datum odjezdu: 3.9.2019
Datum příjezdu: 11.9.2019
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:
Kontaktní telefon:
Adresa
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Objednávám fakultativní akce
Poznámka:
Přidat další účastníky
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Opište znaky z obrázku: