Zájezd se zemědělským odborným programem do Mexika

Zájezd za koupáním a krásným karibským mořem na Mexický Yucatan, který obsahuje i zajímavý zemědělský program. Cesta se uskuteční v období kdy na ostrově bývá slunečné letní počasí. Ubytování v relaxační části zájezdu je v kvalitním hotelu Barcelo Maya Grand Resort (****) v programu all inclusive. Česky mluvící průvodce bude cestovat se skupinou tam i zpět a bude klienty doprovázet na fakultativních akcích. Při pobytu u moře nemusíte jen relaxovat, ale můžete využít celou řadu fakultativních výletů na nejzajímavější Mayské památky i místa na Yucatanu. Můžete tak ideálně spojit relaxaci s poznáváním.

Termín: 12.11.2021.– 21.11.2021
Doba pobytu na místě: 8 nocí
Kód zájezdu: PT 121121

 

Program zájezdu:

 

12.11.2021  Odlet z Prahy  do Cancúnu, po příletu transfer do hotelu Presidente Intercontinental Cancún (****), který se nachází na pláži v oblasti Zona Hotelera. Po večeři relaxace po cestě.

 

13.11. Po snídani odjezd směr Mérida, návštěva nejznámější Mayské památky Chichén Itzá – prohlídka rozsáhlého komplexu. Po obědě návštěva lokální farmy na pěstování papriček Habanero, které jsou typickým produktem na poloostrově Yucatan. V podvečer příjezd do Méridy, nocleh v hotelu NH Collection Mérida.

 

14.11. Po snídani odjezd na prohlídku citrusové plantáže, pak pokračování v cestě až k moři, prohlídka komplexu mayského města Tulum, odpoledne přejezd a ubytování v přímořském hotelovém resortu Hotel Barcelo Maya Grand Resort All Inclusive.

 

15.11. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

 

16.11. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži nebo možnost fakultativního výletu do zábavního parku Xcaret.

 

17.11. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži nebo možnost celodenního fakultativního výletu do Mayského města Cobá a koupání v Cenotes.

 

18.11.Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži nebo fakultativní výlet do mořského parku Xel-Há.

 

19.11. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

 

20.11. Dopoledne relaxace, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

 

21.11. Přílet do Prahy.

 

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji: 69 800

 

Cena zahrnuje: leteckou přepravu v turistické třídě  na trase Praha - Cancún - Praha s jedním přestupem v Evropě na každé cestě, ubytování  ve ****hotelech včetně snídaní. V pobytové části ubytování v hotelu Barcelo Maya Grand Resort (****) na pokoji typu superior room na dvoulůžkovém pokoji s programem all inclusive, služby česky mluvícího průvodce, který cestuje se skupinou a doprovází účastníky na fakultativní akce. Kromě pobytu v all inclusive resortu cena obsahuje 2 večeře a 2 obědy. Drinky se u těchto obědů a večeří doplácejí na místě. Cena zahrnuje i poplatek za odborný program.

 

 Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, které zajistíme s cestovní pojišťovnou ERV. Tato pojišťovna je jednou z mála, která kryje i výlohy na léčení či storno díky nemoci COVI 19. Vzhledem k tomu, že se ceny pojistky ještě mohou měnit, nabídneme klientům aktuální ceny po ukončení nezávazné registrace – 15.6.2021.

 

Webové stránky jednotlivých hotelů:

 

Možnost fakultativních akcí a příplatků (ceny na osobu):

  • Celodenní výlet do zábavního parku Xcaret včetně oběda: 5 650 Kč.
  • Celodenní výlet do Cobá a Cenotes včetně oběda: 3 800 Kč.
  • Celodenní výlet do mořského parku Xel-Há včetně oběda: 4 800 Kč.
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 14 600
  • Příplatek za letenku v business třídě: na vyžádání

 

Pro všechny fakultativní výlety je minimální počet účastníků 6 a všechny jsou s česky mluvícím průvodcem.

 

Podmínky pro vstup do Mexika: pro vstup do země je zapotřebí cestovní pas, platný minimálně 6 měsíců od data vstupu do země.

 

Zdravotní regulace v souvislosti s onemocněním COVID 19: Mexiko nebylo nikdy zavřeno pro turisty v době pandemie Covidu 19 a díky přísným hygienickým opatřením na hotelech tam nebylo cestování problém. Aktuální pravidla pro vstup do země budou upřesněny v červnu 2021

 

Minimální počet účastníků zájezdu: 16

 

Předběžná registrace na zájezd probíhá do 15.6.2021, pak budou rozeslány přihlášky. Můžete se zaregistrovat zde: www.profitrips.cz/Mexiko         

Předběžná nezávazná registrace na zájezd probíhá do 15.6.2021, pak budou rozeslány přihlášky. Můžete se zaregistrovat odesláním následujícího formuláře:

Cancún,Riviera Maya, Mexiko

Kód zájezdu: PT 121121
Datum odjezdu: 12.11.2021
Datum příjezdu: 21.11.2021
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:
Kontaktní telefon:
Adresa
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Objednávám fakultativní akce
Poznámka:
Při fakturaci na firmu
název firmy a IČO:
Přidat další účastníky
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Opište znaky z obrázku: