Cestovní kancelář Profi Trips s.r.o.
 

Cesta pro podnikatele v pohřebnictví na 2020 NFDA International Convention and Expo v New Orleans

International Convention and Expo 2020 v New Orleans

Cesta pro podnikatele v pohřebnictví na veletrh pohřebnictví v USA, který asociace NFDA pořádá letos v New Orleans a který navštíví přes 6 000 odborníků z více než 35 zemí. Cesta je spojená s poznáváním atrakcí hudebních měst New Orleans, Memphis a Nashville. Vychutnáte si jedinečnou atmosféru Francouzské čtvrti v New Orleans, navštívíte dům Elvise Presleyho v Memphisu, ranč první dámy country music Lorety Lynn v Hurricane Mills, hlavní město hudby v USA Nashville. Prohlédnete si destilerii Jacka Daniela v Lynchburgu i sídlo první kabelové televize na Světě na zprávy – CNN v Atlantě a odpočinete si v resortu u Mexického zálivu na Treasure Islandu u Tampy na Floridě, kde v době návštěvy bývá příjemné letní počasí. Pobyt u moře si můžete individuálně prodloužit.
V rámci odborného programu navštívíte veletrh NFDA, prohlédnete si hřbitov a pohřební ústav v New Orleans a připravená je i návštěva pohřebního ústavu v Nashville.

Program zájezdu:

17.10.2020 (sobota)

Odlet do New Orleans, po příletu transfer do hotelu, odpočinek po cestě.

 

18.10.

Dopoledne  prohlídka New Orleans, zahrnující  French Quater,   Jackson Square i opuštěné čtvrti po hurikánu Katrina. Odpoledne registrace na veletrh a prohlídka pohřebního ústavu v New Orleans. Tuto prohlídku zařizuje organizátor veletrhu a účastní se jí pouze zahraniční účastníci kongresu. Večer s zúčastníme úvodního večírku na začátek veletrhu. V noci procházka po Bourbon Street – nejvyhlášenější ulici zábavy v USA. 

 

19.10

Dopoledne volno k ind. procházkám centrem města, odpoledne návštěva Veletrhu NFDA Expo, večer možnost fakultativního výletu – plavba kolesovým parníkem po Mississippi s živým jazzem a večeří.

20.10

Odjezd do Memphisu, po příjezdu shlédnutí světoznámého pochodu kachen v hotelu Peabody, dále následuje prohlídka města, která zahrnuje Bale Street, Sun Studio, Mud Island a další zajímavosti  města.  Možnost dát si tradiční  večeři – grilovaná žebra v jedné z typických restaurací. Nocleh poblíž Gracelandu..

 

21.10

Ráno návštěva Gracelandu – domova Elvise Presleyho, prohlídka domu, muzeí, muzea aut a letadel.  Po prohlídce odjezd směr Nashville. Zastávka na ranči Lorety Lynn, známého z filmu „První dáma country music“. Možnost návštěvy muzea ( vstup není v ceně ). Po příjezdu do Nashville ubytování a noční prohlídka hudebních barů na Broadwayi. Nocleh poblíž Nashville.

22.10.

 Dopoledne prohlídka pohřebního ústavu ve Flint nebo Nashville (bude specifikováno cca 30 dnů před odletem),  pak následuje prohlídka Nashville, zahrnující i vstup a komentovanou prohlídku Country Music Hall of Fame,  odpoledne volno na Broadwayi – poslech hudby v hudebních barech, nocleh na stejném místě.

 

23.10.

Odjezd do Lynchburgu – návštěva destilerie Jacka Daniela, pak do Chatanooga, kde následuje prohlídka nádraží a slavného vlaku Chatanooga Choo Choo. Nocleh v hotelu směr Atlanta.

 

24.10.

Ráno organizovaná návštěva nejsledovanějších zpráv na  světě – CNN, seznámení s fungování této stanice. Pak následuje prohlídka centra Atlanty a přejezd směr Tampa Bay na Floridě. Příjezd v podvečer, nocleh v hotelu v oblasti  St. Pete Beach – Treasure Island.

 

25.10.

Dopoledne volno k relaxaci na hotelové pláži, odpoledne možnost nákupů a večer procházka na známé promenádě Johns Pass, noceh na stejném místě.

 

26.10

Dopoledne relaxace na pláži, odpoledne transfer na letiště do Tampy a odlet do Prahy. Pro zájemce možné ind. prodloužit pobyt v hotelu u moře.

27.10

Přílet do Prahy

 

 

 

Termín a cena:

 

Datum odletu 
Kód zájezdu 
Cena
17.10.2020 PT 171020 76 630 Kč

 

Minimální počet klientů aby byl zájezd realizován: 16

Maximální počet klientů je omezen

Cena zahrnuje:

 

 • Leteckou dopravu s renomovanou  leteckou společností v turistické třídě včetně tax na trase Praha – New Orleans, Tampa – Praha.
 • Vstup na veletrh 2020 NFDA International Convention and Expo (kategorie vstupenky „Expo only“, které zajišťují vstup kromě seminářů a workshopů. V případě zájmu můžeme zajistit vstupenky na semináře).
 • 9 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích včetně snídaní v hotelech, odpovídajících min *** kategorii (Best Western, Quality Inn a podobné)
 • Dopravu po trase vanem s česky mluvícím řidičem – průvodcem v jedné osobě nebo autobusem s americkým řidičem a česky mluvícím průvodcem – dle počtu účastníků.
 • Služby česky mluvícího průvodce CK Profi Trips po dobu pobytu v USA.
 • Pojištění léčebných výloh od ERV, produkt „Sbaleno za poznáním Svět“
 • Spropitné místnímu řidiči v případě dopravy autobusem.
 • Pojištění CK proti insolvenci
 • Odborné prohlídky v New Orleans a Nashville
 • Vstup do Country Music Hall of Fame, Jack Daniels Distillery a CNN.

 

Cena nezahrnuje:

 • Vše co není vyjmenováno v odstavci „Cena zahrnuje“
 • Strava kromě snídaní
 • Vyřízení elektronické cestovní autorizace (ESTA) pro vstup do USA

Cena nezahrnuje:

 • Vše co není vyjmenováno v odstavci „Cena zahrnuje“
 • Strava kromě snídaní
 • Vyřízení elektronické cestovní autorizace (ESTA) pro vstup do USA

Možnost fakultativních příplatků:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 21 760
 • Večerní plavba lodí po Mississippi v New Orleans na kolesovém parníku s živým jazzem vč. večeře včetně 2 390
 • Prodloužení pobytu o 3 noci v hotelu na pláži  v oblasti St. Petersburgh – Treasure Island u moře vč. snídaně a transferu na letiště : 9 800 Kč na osobu ve dvoulůžkovém pokoji – na vyžádání
 • Připojištění krytí stornopoplatků v případě stornování zájezdu ze zdravotních důvodů cestující osoby od pojišťovny ERV: 1 898
 • Příplatek za rozšířené pojištění ( vztahuje se i na okolnosti a případné onemocnění blízkých příbuzných) storna zájezdu při stornu – ERV +: 3 797
 • Příplatek za letenku ve třídě Pemium Economy nebo Business – na vyžádání

Doplňující informace a odpovědi na případné dotazy rádi poskytneme na tel.: 605 256 658
nebo e- mailu: info@profitrips.cz.

V případě zájmu o tuto cestu prosím vyplňte formulář níže. Obratem potvrdíme Vaši účast. Závazné přihlášky budeme rozesílat 1.5. 2020 zároveň se zálohovými fakturami na tuto cestu. Pokud bude cesta fakturována na firmu, napište prosím do poznámky jméno firmy a IČO.

Uzávěrka přihlášek je 1.5.2020.

 

NFDA Expo New Orleans 2020

Kód zájezdu: PT 171020
Datum odjezdu: 17.10.2020
Datum příjezdu: 27.10.2020
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:
Kontaktní telefon:
Adresa
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Objednávám fakultativní akce
Poznámka:
Přidat další účastníky
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Opište znaky z obrázku: