Cestovní kancelář Profi Trips s.r.o.
 

Cesta pro podnikatele v pohřebnictví na 2019 NFDA International Convention and Expo v Chicagu a na Floridu

International Convention and Expo v Chicagu a na Floridu

Cesta pro podnikatele v pohřebnictví na veletrh pohřebnictví v USA, který asociace NFDA pořádá letos v Chicagu a který navštíví přes 6 000 odborníků z více než 35 zemí. Cesta je spojená s poznáváním atrakcí Chicaga a Floridy na které bývá na začátku listopadu slunečné letní počasí.
Kromě bohatého odborného programu uvidíte Chicago z nejhezčí vyhlídky na Hancock Building, budete pozorovat aligátory ze vznášedla na Cypress Lake, setkáte se s astronautem na Kennedy Space Center, budete mít možnost nákupů nebo návštěvy zábavních parků v Orlandu a odpočinete si v hotelu na pláži na Miami Beach.

Program zájezdu:

26.10.2019 (sobota)

Odlet do Chicaga, po příletu transfer do hotelu poblíž letiště, odpočinek po cestě.

 

27.10.

Dopoledne okružní prohlídka Chicaga, zahrnující největší zajímavosti města jako Navy Pier, Miracle Mile, The Bean a další zajímavosti města. Odpoledne registrace na veletrh a prohlídka pohřebního ústavu v Chicagu. Tuto prohlídku zařizuje organizátor veletrhu a účastní se jí pouze zahraniční účastníci kongresu. Večer s zúčastníme úvodního večírku na začátek veletrhu. 

28.10

Dopoledne si prohlédneme panaroma Chicaga  a Michiganské jezero  z vyhlídky na vrcholu mrakodrapu Hancock Tower, poté bude následovat návštěva veletrhu NFDA Expo, který se koná v Mc Cormick Place Convention Centre, které je největším convention center v USA. Večer možnost návštěvy sportovního nebo kulturního představení (bude upřesněno dle nabídky v srpnu 2019). 

29.10

Transfer na letiště a přelet do Orlanda, po příletu transfer na hotel a relaxace.

 

30.10.

Odjezd směr Space Coast na Cape Canaveral, celodenní prohlídka Kennedy Space Center, seznámení s fungováním centra kosmických letů, které zahrnuje prohlídku kosmodromu autobusem, raketoplán Atlantis, který vykonal 33 letů do vesmíru, tematický film v kině IMAX i setkání a možnost si udělat fotografii s astronautem. Nocleh na stejném místě.

 

31.10.

Celodenní možnost nákupů v Outlet mallech, které jsou jedny z nejznámějších a cenově nejvýhodnějších v USA  - transfery mezi outlety  budou zajištěny. Pro zájemce fakultativně celodenní návštěva zábavních parků Universal Studios nebo Seaworld.

 

 1.11.

Dopoledne návštěva pohřebního ústavu v Orlandu, pak přejezd směr Miami, po cestě zastávka na airboat ride -  jízda na  vznášedlech na jezeře Cypress Lake v centrální části Floridy. Pozorování aligátorů a vodních ptáků, na závěr návštěva malé zoo s typickým floridskými zvířaty. Ubytování v hotelu na pláži na Miami Beach.

 

2.11.

Dopoledne volno k relaxaci na hotelové pláži, odpoledne prohlídka Miami Beach, Art Deco District, Ocean Drive a centra Miami, nocleh na stejném místě.

 

3.11.

celodenní volno na pláži nebo fakultativně celodenní výlet na Key West – nejjižnější místo kontinentální USA. Prohlídka ostrova a procházka po promenádě na  Duval Street, koupání na nejjižnější pláži. Večer příjezd zpět do hotelu.

 

4.11.

Transfer na letiště a odlet do Prahy.

5.11

Přílet do Prahy

 

Termín a cena:

 

Datum odletu 
Kód zájezdu 
Cena
26.10.2019 PT 261019 74 860  Kč

 

Minimální počet klientů aby byl zájezd realizován: 20

Maximální počet klientů je omezen

Cena zahrnuje:

 • Leteckou dopravu s renomovanou leteckou společností v turistické třídě včetně tax na trase Praha – Chicago, Chicago – Orlando, Miami – Praha.
 • Vstup na veletrh 2018 NFDA International Convention and Expo (kategorie vstupenky „Expo only“, které zajišťují vstup kromě seminářů a workshopů. V případě zájmu můžeme zajistit vstupenky na semináře). 
 • Vstupy na vyhlídku Hancock Building v Chicagu, Kennedy Space Center a airboat ride na Cypress Lake
 • 9 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích včetně snídaní v hotelech, odpovídajících min *** kategorii (Best Western, Quality Inn a podobné)
 • Dopravu po trase vanem s česky mluvícím řidičem – průvodcem v jedné osobě nebo autobusem s americkým řidičem a česky mluvícím průvodcem – dle počtu účastníků.
 • Služby česky mluvícího průvodce CK Profi Trips po dobu pobytu v USA.
 • Pojištění léčebných výloh od ERV, produkt „Sbaleno za poznáním Svět“
 • Spropitné místnímu řidiči v případě dopravy autobusem.
 • Pojištění CK proti insolvenci

Cena nezahrnuje:

 • Vše co není vyjmenováno v odstavci „Cena zahrnuje“
 • Strava kromě snídaní
 • Vyřízení elektronické cestovní autorizace (ESTA) pro vstup do USA

Možnost fakultativních příplatků:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 21 760
 • Celodenní výlet na Key West: 2 680
 • Prodloužení pobytu o 3 noci v hotelu na pláži  Miami Beach u moře vč. snídaně a transferu na letiště : 8 840 Kč na osobu ve dvoulůžkovém pokoji – na vyžádání
 • Připojištění krytí stornopoplatků v případě stornování zájezdu ze zdravotních důvodů: 2 946

Doplňující informace a odpovědi na případné dotazy rádi poskytneme na tel.: 605 256 658
nebo e- mailu: info@profitrips.cz.

V případě zájmu o tuto cestu prosím vyplňte formulář níže. Obratem potvrdíme Vaši účast. Závazné přihlášky budeme rozesílat 1.5. 2019 zároveň se zálohovými fakturami na tuto cestu. Pokud bude cesta fakturována na firmu, napište prosím do poznámky jméno firmy a IČO.

Uzávěrka přihlášek je 1.5.2019.

Registrace přihlášek byla ukončena. Potvrzení dalších případných zájemců je možné až po ověření dodatečných kapacit u dodavatelů.

NFDA Expo Chicago - Florida 2019

Kód zájezdu: PT 261019
Datum odjezdu: 26.10.2019
Datum příjezdu: 5.11.2019
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:
Kontaktní telefon:
Adresa
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Objednávám fakultativní akce
Poznámka:
Přidat další účastníky
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Opište znaky z obrázku: