Cesta pro podnikatele v pohřebnictví na 2021 NFDA International Convention and Expo v Nashville

NFDA EXPO Nashville 2021

Cesta pro podnikatele v pohřebnictví na veletrh pohřebnictví v USA, který asociace NFDA pořádá letos v Nashville a který navštíví přes 6 000 odborníků z více než 35 zemí. Cesta je spojená s poznáváním atrakcí hudebních měst New Orleans, Memphis, Nashville a končí v pulsující metropoli Atlantě s možností individuálního prodloužení v hotelu u moře v oblasti Miami Beach. Vychutnáte si jedinečnou atmosféru Francouzské čtvrti v New Orleans, navštívíte dům Elvise Presleyho v Memphisu, ranč první dámy country music Lorety Lynn v Hurricane Mills, hlavní město hudby v USA Nashville. Prohlédnete si destilerii Jacka Daniela v Lynchburgu i sídlo první kabelové televize na světě na zprávy - CNN v Atlantě. Budete mít možnost ind. prodloužení pobytu v hotelu na pláži v oblasti Miami Beach.
V rámci odborného programu navštívíte veletrh NFDA, prohlédnete si hřbitov a pohřební ústav v New Orleans a připravená je i návštěva pohřebního ústavu v Nashville.

Kód zájezdu: PT 131021

Minimální počet klientů na realizaci zájezdu: 8

 

Program zájezdu: 

13.10.2021 Odlet do New Orleans, po příletu transfer do hotelu, odpočinek po cestě.

 

14.10. Dopoledne  prohlídka New Orleans, zahrnující  French Quater,   Jackson Square i opuštěné čtvrti po hurikánu Katrina. Návštěva pohřebního ústavu - prohlídka a seznámení se specifiky pohřebnictví v New Orleans. Odpoledne volno k ind. procházkám centrem města, večer možnost fakultativního výletu - plavba kolesovým parníkem po Mississippi s živým jazzem a večeří. V noci procházka po Bourbon Street - nejvyhlášenější ulici zábavy v USA.

 

15.10. Odjezd do Memphisu, po příjezdu shlédnutí světoznámého pochodu kachen v hotelu Peabody, dále následuje prohlídka města, která zahrnuje Bale Street, Mud Island a další zajímavosti města.  Možnost dát si tradiční večeři  - grilovaná žebra v jedné z typických restaurací. Nocleh poblíž Gracelandu.

 

16.10. Ráno návštěva Gracelandu - domova Elvise Presleyho.  Po prohlídce odjezd směr Nashville. Zastávka na ranči Lorety Lynn, známého z filmu „První dáma country music“. Možnost návštěvy muzea (vstup není v ceně). Večer možnost fakultativní návštěvy koncertu ve slavné Grand Ole Opry. Nocleh poblíž v oblasti greater Nashville.

 

17.10.Dopoledne registrace na veletrh NFDA Expo, pak prohlídka pohřebního ústavu ve Flint nebo Nashville (bude specifikováno cca 30 dnů před odletem), večer návštěva úvodního večírku veletrhu NFDA EXPO.

 

18.10. Dopoledne prohlídka Nashville, zahrnující i prohlídku Country Music Hall of Fame odpoledne návštěva veletrhu NFDA Expo. Večer volno k ind. návštěvě hudebních barů na Broadwayi.

 

19.10. Odjezd do Lynchburgu - návštěva slavné destilerie Jacka Daniela, pak do Chatanooga, kde následuje prohlídka nádraží a slavného vlaku Chatanooga Choo Choo. Nocleh v hotelu směr Atlanta.

 

20.10. Ráno organizovaná návštěva nejsledovanějších zpráv na  světě - CNN, seznámení  se s fungováním této stanice. Pak následuje prohlídka centra Atlanty. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy nebo k ind. prodloužení do Miami.

 

21.10. Přílet do Prahy

 

 

Cena na osobu, ubytovanou ve dvoulůžkovém pokoji: 74 800

 

Minimální počet klientů na realizaci zájezdu: 8

 

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu s renomovanou  leteckou společností v turistické třídě včetně tax na trase Praha - New Orleans, Atlanta - Praha včetně 1 odbaveného zavazadla. Klienti, kteří si zaplatí prodloužení v Miami poletí zpět z Miami
 • vstup na veletrh 2020 NFDA International Convention and Expo (kategorie vstupenky „Expo only“, které zajišťují vstup kromě seminářů a workshopů. V případě zájmu můžeme zajistit vstupenky na semináře)
 • 8 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích včetně snídaní v hotelech, odpovídajících *** kategorii (Best Western, Quality Inn a podobné)
 • dopravu po trase vanem s česky mluvícím řidičem - průvodcem v jedné osobě nebo autobusem s americkým řidičem a česky mluvícím průvodcem - dle počtu účastníků
 • služby česky mluvícího průvodce CK Profi Trips po dobu pobytu v USA
 • spropitné místnímu řidiči v případě dopravy autobusem
 • pojištění CK proti insolvenci
 • odborné prohlídky v New Orleans a Nashville (detaily budou zveřejněny cca 30 dnů před odletem, prohlídky je možné uspořádat i v jiných městech po trase)
 • vstup do Gracelandu, Country Music Hall of Fame, Jack Daniels Distillery a CNN

 

Cena nezahrnuje:

 • vše co není vyjmenováno v odstavci „Cena zahrnuje“
 • strava kromě snídaní
 • vyřízení elektronické cestovní autorizace (ESTA) pro vstup do USA
 • pojištění léčebných výloh, které zajistíme s cestovní pojišťovnou ERV. Tato pojišťovna je jednou z mála, která kryje i výlohy na léčení či storno díky nemoci COVI 19. Vzhledem k tomu, že se ceny pojistky ještě mohou měnit, nabídneme klientům aktuální ceny po ukončení nezávazné registrace - 30.6.2021

 

Fakultativní příplatky - ceny na osobu:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 17 800
 • večerní plavba lodí po Mississippi v New Orleans na kolesovém parníku s živým jazzem včetně večeře 2 390
 • individuální prodloužení pobytu o 5 nocí v hotelu Ramada Marco Polo na pláži v oblasti Miami Beach - Sunny Isles na pokoji standard vč. snídaně a transferu z a na letiště: 16 460 Kč na osobu ve dvoulůžkovém pokoji - na vyžádání. Cena zahrnuje i letenku v turistické třídě na trase Atlanta - Miami a odlet zpět z Miami, odbavení zavazadla na trase Atlanta - Miami se doplácí při odletu - cca USD 30 na odbavené zavazadlo. Na vyžádání nabídneme další kategorie pokojů i kratší či delší pobyt
 • možnostpříplatku za letenku ve třídě Premium Economy nebo Business - na vyžádání
 • možnost navštívit koncert ve slavné Grand Ole Opry - na vyžádání po 30.6.2021 až bude známý program

 

Doplňující informace a odpovědi na případné dotazy rádi poskytneme na tel.: 605 256 658

nebo e- mailu: info@profitrips.cz. Zájezd najdete na webu:www.profitrips.cz/nfda, kde můžete vyplnit i nezávazný registrační formulář.

 

Počet míst na zájezdu je omezen, registrace končí 30.6.2021

 

 

 

Předběžná nezávazná registrace na zájezd probíhá do 30.6.2021, pak budou rozeslány přihlášky. Můžete se zaregistrovat odesláním následujícího formuláře:

 

NFDA Expo New Orleans 2020

Kód zájezdu: PT 131021
Datum odjezdu: 13.10.2021
Datum příjezdu: 21.10.2021
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:
Kontaktní telefon:
Adresa
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Objednávám fakultativní akce
Poznámka:
Při fakturaci na firmu
název firmy a IČO:
Přidat další účastníky
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Opište znaky z obrázku: