Pobytový zájezd v Punta Cana, Dominikánská republika

Zájezd za koupáním a krásným Karibským mořem do Dominikánské republiky bez nutnosti testů na Covid 19 po příletu do Punta Cana i dalších restriktivních opatření. Cesta se uskuteční v hlavní turistické sezóně, kdy na ostrově bývá slunečné letní počasí. Ubytování je v kvalitním resortu Bahia Principe Luxury Ambar (*****). Ubytování je v programu all inclusive. Česky mluvící průvodce bude cestovat se skupinou tam i zpět a bude skupinu doprovázet na fakultativních akcích.

Termín:  8.3.– 18.3.2021

Doba pobytu na místě: 9 nocí

Kód zájezdu: PT 080321

 

Stáhněte si leták na tento zájezd v PDF formátu zde:

Itinerář letecké přepravy s leteckou společností Swiss s přestupem v Curychu

LX 1495 08MAR PRG ZRH      0705   0825
LX 8034 08MAR ZRH PUJ      1200   1715
LX 8035 17MAR PUJ ZRH      1845  #0845
LX 1498 18MAR ZRH PRG      1635   1755

 

Program zájezdu:

8.3.2021: odpoledne odlet z Prahy přes Curych do Punta Cana, po příletu transfer do hotelu Bahia Principe Luxury Ambar (*****), relaxace na pláži s programem all inclusive.

9.3. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

10.3. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

11.3. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

12.3. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

13.3 Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

14.3 Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

15.3 Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

16.3. Celodenní relaxace u moře na hotelové pláži.

17.3. Dopoledne relaxace, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

18.3. Přílet do Prahy.

 

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji: 59 900

 

Cena zahrnuje: leteckou přepravu v turistické třídě s leteckou společností Swiss, ubytování v hotelu Bahia Principe Luxury Ambar (*****) na pokoji typu dbl Junior suite deluxe na dvoulůžkovém pokoji na 9 nocí s programem all inclusive, služby česky mluvícího průvodce, který cestuje se skupinou a doprovází účastníky na fakultativní akce, pojištění léčebných výloh od ERV, produkt “Sbaleno za poznáním“ včetně příplatkového balíčku ERV, který se vztahuje na celou řadu rizik, včetně náhradní dopravy a znemožnění návratu díky onemocnění Covid 19.

  

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, které zajistíme s cestovní pojišťovnou ERV. Tato pojišťovna je jednou z mála, která kryje i výlohy na léčení či storno díky nemoci COVI 19. Nabídku vypracuje individuálně po zaslání dotazníku. Zájemcům o zájezd zašleme podrobné pokyny.

 

Webové stránky hotelu Bahia Principe Luxury Ambar (*****): https://www.bahia-principe.com/es/hoteles-en-republica-dominicana/resort-ambar/

 

Možnost fakultativních akcí a příplatků (ceny na osobu):

  • Celodenní výlet „Safari“: výlet do vnitrozemí na otevřeném autě. Prohlídka Safari je skvělý způsob, jak objevovat a dozvědět se více o dominikánské kultuře zábavným a relaxačním způsobem. Uvidíte typické domy, dozvíte se více o životním stylu domácích lidí, ochutnáte nejlepší kávu a kakao na světě a dozvíte se více o dozvědět se o Dominikánském tabáku. Cena: 2 990 Kč na osobu při minimální účasti 4 klientů.
  • Polodenní výlet na ostrov Saona: cesta lodí na jeden z nejkrásnějších a nejznámějších ostrůvků v Karibiku. Cena: 2 600 Kč na osobu při minimální účasti 4 klientů.
  • Celodenní výlet – prohlídka hlavního města Dominikánské Republiky Santo Dominga. Během tohoto výletu se seznámíte s historií objevování Ameriky, navštívíte Kolumbův palác, první katedrálu v Novém světě, národní památku Pantheon. Budete si moci koupit výrobky z jantaru i larimaru, místní doutníky i rum. Cena na osobu: 2 600 Kč při minimální účasti 4 klientů.
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 12 300 Kč
  • Příplatek za letenku v business třídě: na vyžádání

Podmínky pro vstup do Dominikánské Republiky: pro vstup do země je zapotřebí cestovní pas, platný minimálně 6 měsíců od data vstupu do země.

Zdravotní regulace v souvislosti s onemocněním COVID 19: během zájezdu není potřeba podstupovat testy na nemoc Covid 19, během cesty letadlem je potřeba mít nasazenou roušku, roušky jsou vyžadovány i ve společných prostorách hotelu. V případě jakékoli změny pravidel Vás budeme informovat. Po příletu do ČR je potřeba si nechat udělat test na nemoc COVID 19 dle aktuálně platných předpisů.

Minimální počet účastníků zájezdu: 8

Předběžná nezávazná registrace na zájezd probíhá do 2.1.2021, pak budou rozeslány přihlášky. Můžete se zaregistrovat odesláním následujícího formuláře:

Punta Cana

Kód zájezdu: PT 080321
Datum odjezdu: 8.3.2021
Datum příjezdu: 18.3.2021
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:
Kontaktní telefon:
Adresa
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Objednávám fakultativní akce
Poznámka:
Při fakturaci na firmu
název firmy a IČO:
Přidat další účastníky
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Opište znaky z obrázku: