Zájezd do Mexika s odborným programem pro zemědělce 2020

Zájezd do Mexika s odborným programem pro zemědělce 2020

Tento zájezd navštíví nejatraktivnější části Mexika v době, kdy na Yucatanu panuje krásné letní počasí.
Můžete tak spojit poznání s odpočinkem v tropickém ráji. Navštívíme nejznámější aztéckou památku Teotihuacan, mayské památky v Chichen Itzá a Uxmal a budete mít dostatek času zrelaxovat v luxusním all inclusive resortu na břehu Karibského moře. Kromě toho uvidíte metropole Mexico City a Mérida. Odborný program zahrnuje návštěvu plantáží, kde se pěstují typické mexické plodiny - opuncie, papričky Habanero, citrusy a navštívíte i Muzeum kakaa. V ceně je zahrnutá také strava, budete mít možnost vychutnat si rozmanitost mexické gastronomie v restauracích a la carte i formou bufetu. Zájezd si můžete individuálně prodloužit v all inclusive resortu u Karibiku.

Program zájezdu:

18.5.2020

Odlet z Prahy do Mexico City, po příletu transfer do hotelu v centru města, večeře, odpočinek po cestě.

 

19.5.

Den začneme prohlídkou metropole Mexico City. Navštívíme nejrušnější ulici Paseo de la Reforma, prohlédneme si hlavní náměstí – Zócalo, vládní palác  a Metropolitní katedrálu. Pak se přesuneme na prohlídku jedné z nejznámějších archeologických památek Mexika – Teotihuacán. Při podrobné prohlídce dávného města se seznámíme s historií aztécké kultury.  V podvečer nás čeká další atrakce v Mexico City, večeře ve známé restauraci Villa María, kde si poslechneme pravé mexické Mariachi, nocleh na stejném místě.

 

20.5.

Dnes v rámci odborného programu navštívíme Milpa Alpa, které je mexickým centrem pěstování opuncií. Z této oblasti pochází více než 80 % domácí produkce této plodiny. Seznámíme se  se způsobem pěstování této plodiny a s různými produkty, které se z ní vyrábějí, včetně známé mexické omáčky Mole. Odpoledne návrat do Mexico City.

 

21.5.

Transfer na letiště v Mexico City a přelet na Yucatan do města Mérida, po příletu prohlídka města, poté transfer do hotelu a večeře v Méridě.

 

22.5.

Po snídani odjedeme na prohlídku mayského města Uxmal, kde se seznámíme s historií a s mayskou kulturou. Po prohlídce si v rámci odborného programu prohlédneme Muzeum kakaa. Dále navštívíme citrusovou plantáž a prohlédneme si tržiště ve městě Oxkutzcab. Nocleh v Méridě.

 

23.5.

Dopoledne navštívíme nejznámější mayské město Chichen Itzá. Po prohlídce navštívíme místní plantáž papriček Chile Habanero, které jsou typickým produktem Yucatánu. Dále už budeme pokračovat ke Karibskému moři na Riviera Maya, kde se ubytujeme v all inclusive resortu Barcelo Maya Gran Resort.

 

24.5.

Celodenní relaxace v all inclusive resortu u moře nebo možnost individuálního fakultativního výletu do Tulum a Xel-Há.

 

25.5.

Celodenní relaxace v all inclusive resortu u moře nebo možnost individuálního fakultativního výletu do zábavního  parku Xcaret.

 

26.5.

Transfer na letiště v Cancúnu a odlet do Prahy nebo fakultativní prodloužení pobytu o 3 dny.

 

27.5.

Přílet do Prahy

Termín a cena:

 

Datum odletu 
Kód zájezdu 
Cena
18.05.2020 PT 180520 84 200  Kč

 

Minimální počet klientů aby byl zájezd realizován: 18

Maximální počet klientů je omezen

 

Cena zahrnuje:

 

 • leteckou přepravu po trase Praha - Mexico City, Cancún - Praha se společností Lufthansa, obě cesty pouze s jedním přestupem ve Frankfurtu, přelet z Mexico City do Méridy - přímý let s
 • ubytování na 8 nocí ve dvoulůžkových pokojích - Gallería Plaza Reforma v Mexico City (****), Holiday Inn v Méridě (***) a Hotel Barcelo Maya Grand All Inclusive Resort na Riviera Maya (****).
 • všechny vstupy na atrakce, NP a odborný program, vyjmenovaný v programu zájezdu.
 • dopravu po
 • služby místního průvodce po dobu pobytu v
 • služby česky mluvícího průvodce CK Profi Trips po dobu pobytu v
 • stravu, 6 snídaní, 6 obědů a 5 večeří ve dnech 18 - 23.5. V ceně snídaní je káva nebo čaj, v ceně obědů i večeří v Mexico City a v Méridě nejsou nápoje, dále od 23.5. všechna jídla v programu all inclusive v hotelu Barceló na Riviera
 • pojištění léčebných výloh od ERV, produkt „Sbaleno za poznáním bez spoluúčasti”.
 • zákonné pojištění insolvence

Cena nezahrnuje: 

 • vše co není vyjmenováno v odstavci „Cena zahrnuje”.spropitné místním průvodcům –
 • USD 25 na osobu, vybírá se na místě 

Možné příplatky: 

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 16 800 Kč

Příplatek za pojištění storna zájezdu při stornu ze zdravotních důvodů u cestující osoby - ERV: 2 105 Kč

Příplatek za rozšířené pojištění storna zájezdu při stornu – ERV +: 4 210 Kč

Příplatek za letenku přes oceán ve třídě Premium Economy: 33 000 Kč

(cena je pouze orientační, musíme vyžádat na letecké společnosti a klientovi sdělíme aktuální cenu k odsouhlasení)

Příplatek za letenku přes oceán ve třídě Business: 56 000 Kč (cena je pouze orientační, musíme vyžádat na letecké společnosti a klientovi sdělíme aktuální cenu k odsouhlasení)

 

Možnosti fakultativních akcí při pobytu v hotelu na Riviera Maya

(ceny na osobu, ind. package):

 • celodenní návštěva zábavního parku Xcaret dne 24.5.: 4 320 Kč – zahrnuje transfery, vstup do parku,který je známý tropickým pralesem, možností šnorchlovat v řekách a dalšími atrakcemi. V ceně je i oběd formou bufetu ve vybrané restauraci.
 • celodenní výlet, prohlídka mayské památky na břehu Karibiku v Tulum, od 12.00 možnost šnorchlování v jedinečném mořském parku Xel-Há dne 25.5.: 3 750 Kč - v ceně transfery, all inclusive jídlo a nealko nápoje při pobytu v Xel-Há.
 • individuální prodloužení pobytu v Hotelu Barcelo Maya Grand All Inclusive Resort na Riviera Maya (****) o 2 nebo 4 noci. V případě Vašeho zájmu Vám zašleme nabídku.

Počet míst na zájezdu je omezen, registrace zájezdu bude ukončena v pátek 7.2.2020 a pak budou zájemcům rozeslány přihlášky na zájezd.

 

 

Doplňující informace a odpovědi na případné dotazy rádi poskytneme na tel.:605 256 658
nebo e- mailu: info@profitrips.cz.
V případě zájmu o tuto cestu prosím vyplňte formulář níže. Obratem potvrdíme Vaši účast. Závazné přihlášky budeme rozesílat po 7.2. 2020 zároveň se zálohovými fakturami na tuto cestu. Pokud bude cesta fakturována na firmu, napište prosím do poznámky jméno firmy a IČO. Uzávěrka přihlášek je 7.2.2019. Registrace přihlášek byla ukončena. Potvrzení dalších případných zájemců je možné až po ověření dodatečných kapacit u dodavatelů

Zájezd do Mexika s odborným programem pro zemědělce

Kód zájezdu: PT 180520
Datum odjezdu: 18.5.2020
Datum příjezdu: 27.5.2020
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:
Kontaktní telefon:
Adresa
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Objednávám fakultativní akce
Poznámka:
Při fakturaci na firmu
název firmy a IČO:
Přidat další účastníky
Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Jméno a příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Číslo pasu:
Datum do kterého je pas platný:

Opište znaky z obrázku: